Розірви коло

Психотерапевтична підтримка для постраждалих від насильства, у тому числі сексуального насильства, пов’язаного з війною

31 травня 2022 року розпочала роботу онлайн-платформа з надання спеціалізованої психотерапевтичної підтримки особам, які зазнали насильства, в тому числі сексуального насильства, пов’язаного з війною.

Онлайн-платформа «Аврора» має на меті забезпечити доступ постраждалих від насильства до якісної дистанційної допомоги у будь-якому куточку України, включно на тимчасово окупованих територіях, та закордоном. На платформі постраждалі можуть отримувати комплексну підтримку психотерапевтів для подолання травматичного досвіду, відновлення емоційної рівноваги і внутрішнього ресурсу для відбудови життя. Крім того, вони можуть звернутись за консультацією до медичних фахівців для вирішення нагальних питань збереження здоров’я, зокрема репродуктивного, а також отримати професійну допомогу юристів.

Усі послуги надаються конфіденційно та анонімно з дотриманням високих професійних етичних стандартів. Користувачі платформи можуть обрати фахівця(чиню), який(яка) забезпечуватиме тривалий супровід і керування випадком для уникнення повторної травматизації постраждалих і посилення ефективності наданої допомоги. Звернутися за безкоштовною підтримкою можуть усі, незалежно від статі та віку: жінки, дівчата, чоловіки і хлопці, які зазнали насильства. 

Для отримання індивідуальної спеціалізованої допомоги достатньо лише заповнити анонімну форму на сайті платформи: avrora-help.org.ua

Онлайн-платформа «Аврора» створена UNFPA за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та підтримки Уряду Великої Британії.

Онлайн-платформа з надання психотерапевтичної підтримки є однією з ланок системи допомоги постраждалим від насильства, зокрема сексуального насильства, пов’язаного з війною. Спільно з Урядом України за підтримки урядів Великої Британії, Канади, Естонії, Швеції та ЄС Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) розвиває мережу спеціалізованих соціально-психологічних, медичних і правових послуг для українців і українок, які зазнали насильства.

Дізнатись більше

Читати ще
Мої права

Чому важливо не забувати про дітей при винесенні термінового заборонного припису?

Мої права

Як закон захищає від домашнього насильства?

Мої права

Як написати заяву у поліцію про домашнє насильство?