16 днів проти насильства в регіонах: на черзі - Миколаїв

Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з спеціалістом Клініки дружньої до молоді та спеціалістом мобільної бригади соціально – психологічної допомоги ветеранам АТО/ООС та членам їх родин з учнівською молоддю провели захід на тему «Статева безпека. Ризикована сексуальна поведінка. Збереження репродуктивного здоров’я». На заході молодь отримала інформацію щодо розпізнання індикаторів домашнього насильства, наслідків насильства, допомоги, яку можна отримати на території рідного міста.


Також для сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та постраждалих від домашнього насильства був проведений лекторій на тему: «Насильство. Як себе захистити?». Під час заходу надавалася інформація щодо механізму реагування на випадки домашнього/гендерно зумовленого насильства та щодо структур, які надають допомогу у таких випадках.


Сьогодні у місті запланована підсумкова конференція, присвячена Всеукраїнській акції #16днівактивізму проти гендерно зумовленого насильства, де будуть визначені подальші кроки взаємодії, спрямовані на розвиток протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству.

Схожі новини

Перейти до вмісту