Графік виїздів мобільних клінік на Сході України у вересні

 

 

 

 

 

У вересні у Донецькій та Луганській областях за підтримки UNFPA Україна продовжать роботу мобільні клініки, які проводять обстеження, надають критично важливі медичні послуги та виявляють приховані випадки домашнього та гендерно зумовленого насильства.  

Кожна мобільна клініка складається з лікаря сімейної медицини, лікаря-гінеколога, медичної сестри та водія. Клініки забезпечено наборами для гінекологічного обстеження, портативними електрокардіографами, приладами для ультразвукового дослідження, обладнанням для вимірювання артеріального тиску та іншим необхідним медичним обладнанням. 

Мобільні клініки безкоштовно проводять  скринінг-огляд зазначеними лікарями-фахівцями, включаючи УЗД дослідження, кольпоскопію, цитологічне дослідження з подальшим аналізом матеріалів. Результати досліджень надаватимуться медичним закладам територіальних громад. 

Для забезпечення ефективної роботи під час пандемії COVID-19 кожна команда має необхідні індивідуальні засоби захисту та дезінфектанти, яких потребує порядок роботи під час карантину.

Графік виїздів мобільних клінік можна переглянути тут: https://ukraine.unfpa.org/uk/mobileclinics_september21

 

 

Мобільні клініки роблять безкоштовний повний базовий медичний огляд доступним для найуразливіших груп населення. UNFPA Україна забезпечує роботу мобільних клінік у співпраці з Департаментами охорони здоров’я Луганської та Донецької обласних державних адміністрацій, Благодійним Фондом «Здоров’я жінки та планування сім’ї» та громадською організацією «Українська Медична Місія».

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки уряду Великої Британії у межах проєкту “EMBRACE: Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству”, що здійснюється за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Схожі новини

Перейти до вмісту