На півночі України запрацювало 5 мобільних бригад психосоціальної підтримки для постраждалих від домашнього насильства

Ще 5 мобільних бригад психосоціальної підтримки для постраждалих від домашнього та гендерного насильства запрацювали у Чернігівській, Сумській та Київській областях  за підтримки Гуманітарного Фонду для України (UHF).  Фахівці бригад готові виїхати за викликом або проконсультувати телефоном постраждалих від домашнього насильства з правових, медичних, психологічних та інших нагальних питань у 6 населених пунктах: Шостка, Краснопілля, Лебедин, Варва, Ірпінь та Буча.

 

Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги – це оперативна група спеціалістів, до якої входить троє людей: психолог/-иня, соціальний/-на працівник/-ця, а також водій/-ка з автомобілем. Утворюється вона зазвичай при центрах соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді або при інших органах підтримки постраждалих осіб. 

 

Наразі в Україні працює 30 мобільних бригад у 18  містах України за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України. Послуги мобільних бригад надаються завдяки фінансовій підтримці урядів Великої Британії, Канади, CERF (Central Emergency Response Fund), Гуманітарного Фонду для України (UHF) та в межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом.


Контакти мобільних бригад та інших відповідних служб можна знайти тут у розділі Мапа допомоги: https://rozirvykolo.org/map-of-support/

Схожі новини

Перейти до вмісту