Відверта розмова про «(Не) дрібниці у стосунках» у Львові

Українська співачка Альоша взяла участь у розмові із молоддю “(Не) дрібниці у стосунках”. Зірка поділилася із учасниками своїм баченням щасливих стосунків, секретами у вирішенні конфліктів із другою половинкою та “не дрібницями” у відносинах, на які завжди варто звертати увагу. У форматі відвертої бесіди учасники задавали свої запитання та обговорювали відповіді зі співачкою.

 

Психологиня Ольга Авраменко розповіла учасниками чому у стосунках може окрім почуття безпеки, поваги та любові може з’явитися маніпуляція, тиск та пригнічення, і що з цим робити. Експертка ГО “Ла Страда-Україна”, координаторка Національної дитячої “гарячої лінії”, Альона Кривуляк поділилася правилами безпеки у віртуальному світі, які потрібно знати, щоб не потрапити в біду.

 

Нагадуємо, UNFPA Україна минулого року випустили серію роликів “(Не) дрібниці у стосунках” у рамках інформаційної кампанії “Розірви коло”, які демонструють ознаки психологічного насильства у стосунках, серед яких – надмірні ревнощі, гіперконтроль, маніпуляція та тиск. Кампанія спонукає говорити із партнером, якщо слова чи поведінка засмучує, пригнічує або бентежить, адже це можуть бути «не дрібниці».

 

Інформаційна кампанія “Розірви коло” є частиною програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка реалізується у співпраці з Міністерством соціальної політики України за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії.

Схожі новини

Перейти до вмісту