Почесна Амбасадорка UNFPA в Україні Марія Єфросініна відвідала Херсон та Миколаїв

 

У Херсоні працює притулок для постраждалих від насильства, де люди можуть перебувати у безпеці до 3 місяців. Усього він розрахований на 12 місць і надає кваліфіковані соціальні та психологічні послуги, а також залучає юристів за потребою. Оскільки адреса центру не розкривається з безпекових міркувань, потрапити до нього можна викликавши поліцію за номером 102. У місті працює сектор протидії домашньому насильству і цей спеціалізований екіпаж поліції може доставити постраждалу до притулку.

 

 

У Миколаєві на базі Миколаївського міського центру соціальних служб працює денний центр соціально-психологічної підтримки постраждалих від насильства. Цей центр запрацював у квітні 2021 року, проте до них вже надійшло 304 повідомлення про насильство. На базі центру можна отримати соціальну та психологічну допомогу, направлення на отримання безоплатної правової допомоги у центра БПД міста тощо.

Також у Миколаєві працює поліцейський сектор протидії домашньому насильству, який виїжджає на випадки насильства.

 

 

Конакти допомоги у Миколаєві:

46-37-08 Приймальня громадян
46-37-07 Відділ соціальної роботи
46-37-16 Фахівці із соціальної роботи, психологи

Якщо ви потребуєте екстреної або кризової психологічної допомоги, необхідно зателефонувати за номером:
050-811-45-20
або відвідати центр за адресою: вул. Потьомкінська, 95-а (вхід з вул. Інженерна, 13).

Графік роботи центру:
понеділок-четвер: з 8:30 до 17:00 год.
п’ятниця: 8:30 до 16:00 год.
Субота, неділя: вихідний.

 

 

Також у Миколаєві Маша Єфросініна зустрілася із представницями і представниками молодіжних організацій міста. Молодь, яка реалізує найрізноманітніші соціальні проєкти, поділилася своїми успіхами та планами.

 

 

Сервіси для постраждалих від насильства у Херсоні та Миколаєві були відкриті за фінансової підтримки урядів Великої Британії та Канади. 

 

Схожі новини

Перейти до вмісту