В Україні запрацювала гаряча лінія психологічної підтримки для чоловіків - Розірви коло

В Україні запрацювала гаряча лінія психологічної підтримки для чоловіків

В Україні розпочала роботу безкоштовна анонімна та цілодобова лінія психологічної підтримки для чоловіків >>> http://2345.in.ua. Вона покликана допомогти чоловікам стабілізувати свій емоційний стан, знайти внутрішні ресурси для виходу зі складних ситуацій та усвідомити проблемні аспекти поведінки. 

Гаряча лінія за номерами 2345* (Vodafone та Lifecell) та +38 067 752 23 45 (Київстар) безкоштовна та працюватиме цілодобово. Операторами є кваліфіковані психологи/-ині з багаторічним досвідом психологічної практики. 

Телефонувати можна з будь-яких питань, що викликають стрес: проблеми на роботі чи стосунках, переживання через війну, складнощі у регуляції гніву тощо.  Гаряча лінія підтримки є анонімною – персональні дані зберігатися не будуть. 

Ментальне здоров’я є важливою частиною добробуту кожної людини. На жаль, через гендерні стереотипи або інші упередження чоловіки часто не звертаються за психологічною підтримкою. У час повномасштабної війни кількість стресових ситуацій значно збільшується, а тому вчасне розв’язання проблеми та подолання психологічної напруги є життєво необхідними.

Психологічні розлади руйнують не лише внутрішню стабільність, а й особисті стосунки. Міжнародні дослідження доводять, що при збільшенні частоти проблем з психологічним здоров’ям, зростає кількість випадків домашнього насильства. 

Робота гарячої лінії забезпечується UNFPA у співпраці з ГО “Інноваційні соціальні рішення” у межах проєкту “EMBRACE: Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству”. Її запуск став можливо завдяки фінансовій підтримці уряду Великої Британії.

* Вартість дзвінка за коротким номером 2345 є безкоштовною. Послуга надається абонентам всіх національних GSM операторів. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: 0 800 75 12 35 з пн.-пт. з 9:00 до 18:00. ТОВ «Мобільний Маркетинг» (ЄДРПОУ 43475925), 03110, м.Київ, вул. ПИРОГОВСЬКОГО, будинок 19, корпус 6. Дзвінки згідно тарифів Вашого оператора.

Схожі новини

Перейти до вмісту