Виставка «Небезмежність» відвідала вже 11 міст України

Фотопроєкт «Небезмежність» продовжує свою мандрівку містами України. Цього разу його прийняло місто Тернопіль. «Небезмежність» представляє 14 світлин жінок, які постраждали від домагань у громадських місцях, та їхні історії. Назва виставки походить від фрази «Не без меж» – кожна історія залишила слід у пам’яті героїнь, завдавши непоправної психологічної шкоди. Тріщини на склі, через яке зроблені фотографії, символізують порушення особистих меж. Прочитати історії та переглянути світлини можна тут. Одна з учасниць відкриття виставки у Тернополі відзначила:
«Ці історії викликали співчуття до жінок, але не викликали подиву. Тому що такі історії я чула від своїх подруг, але пошепки. Дякую героїням за сміливість, важливо говорити про ці проблеми вголос, щоб ми разом могли це змінити».
Тернопіль став одинадцятим містом України, в якому побував фотопроєкт. У листопаді 2020 року під час Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» фотовиставка презентувалася у Києві, а потім вирушила містами України. Першим містом, що влаштувало виставку, став Харків. Далі вона побувала у Маріуполі, Мелітополі, Бердянську, Ужгороді, Полтаві, Кременчуку, Запоріжжі та Херсоні. А вже незабаром її зможуть відвідати мешканці Дніпра та Львова. Фотопроєкт чекає на глядачів у Тернополі до 6 листопада в Українському народному домі «Перемога» за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 27.

Схожі новини

Перейти до вмісту