Жінок, що постраждали від домашнього насильства, навчатимуть економічній незалежності у “Вона хабах” - Розірви коло

Жінок, що постраждали від домашнього насильства, навчатимуть економічній незалежності у “Вона хабах”

У  трьох містах України запрацювали кар’єрні хаби “Вона”, де можна безкоштовно отримати індивідуальну конфіденційну консультацію кар’єрної радниці та допомогу на всіх етапах пошуку роботи або започаткування власного бізнесу, підтримку психологинь проєкту, можливість пройти професійні курси, які допоможуть здобути нові знання, навички чи навіть професію.

“ВОНА хаб” — це проєкт, що реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні UNFPA. Проєкт спрямовано на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.

Кар’єрний хаб тісно співпрацює з соціальними службами, центрами зайнятості, бізнесами, сприяє передачі знань місцевим партнерам, забезпечуючи комплексну підтримку клієнткам та сталість ініціативи.

Наразі “ВОНа хаб” функціонує у трьох містах України: Львові, Дніпрі та Ужгороді. Отримати безкоштовну конфіденційну консультацію щодо карʼєри та заручитись психологічною підтримкою можна за адресою: 

  • Львів, вул. Січових Стрільців, 7;
  • Дніпро, Крутогірний узвіз, 21, 2-й поверх;
  • Ужгород, площа Поштова, 4/Б;
  • Київ, вул. М. Максимовича, 26 Б;
  • Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 27.

“ВОНА хаб” — проєкт, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, в партнерстві з Благодійним фондом “Butterfly”, громадськими організаціями «М.АРТ.ІН-клуб» і “Неємія” та за підтримки уряду Великої Британії та США (Бюро гуманітарної допомоги USAID).

Схожі новини

Перейти до вмісту