«Сьогодні я допомагаю іншим повірити в себе». Історія жінки, яка втекла від аб’юзера з двома дітьми на руках

«До шлюбу нічого у поведінці чоловіка не віщувало, що через сім років я тікатиму від нього з двома дітьми на руках», – пригадує львів’янка Наталя (ім’я змінене). Вона працює адміністраторкою на соціальному підприємстві – в ательє з ремонту одягу “Баттерфляй”, де працевлаштовують жінок, які постраждали від домашнього насильства. Соціальне підприємство, ательє, відкрито за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення.

 

Зараз Наталя живе з іншим чоловіком і про минуле згадує нечасто. Але так було не завжди: від колишнього чоловіка жінці довелося буквально тікати.

 

Наталя вийшла заміж у дуже юному віці. Та за кілька років шлюбу життя із чоловіком стало для неї нестерпним: через надмірне споживання алкоголю він часто підвищував голос та принижував жінку, а їхні діти жили у стресі через постійні сварки. Зрештою Наталі урвався терпець і разом з тримісячним сином та старшою донькою вона втекла.

 

Жінці довелося перебратися з великого маєтку у маленьку необставлену квартиру та почати самостійно виховувати двох дітей. «Я почувалася дуже пригніченою, бо ніколи не думала, що таке може зі мною статися», – зізнається Наталя. 

 

Після розриву жінці знадобилося багато часу, щоб відновитися. Деякий час вона навіть приховувала від колишнього чоловіка, що живе у тому ж місті. І хоча її діти почали зростати без батька, жінка не шкодує про своє рішення: «Якщо тато не опікується дружиною та дітьми, а натомість вони постійно чують від нього лайку, то краще і зовсім без нього». 

 

Щодня Наталя з задоволенням ходить на роботу, де допомагає іншим постраждалим від насильства повірити у власні сили: «Я працюю, щоб надати кожній з них крила впевненості. Допомогти навчитись любити справу, якою займаєшся, не боятись відкрити в собі нові таланти та здібності, які в майбутньому принесуть фінансову стабільність».

 

Схожі новини

Перейти до вмісту