Розірви коло – не залишай насильству жодних але

Насильство не є нормою. Воно не повинно толеруватись за жодних умов. Навіть під час війни.

Cаме зараз у нас є можливість сказати категоричне “ні” насильству, у будь-яких його проявах, не залишаючи йому жодних «але».

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, продовжує роботу з протидії та запобігання домашньому та/і гендерно зумовленому насильству в Україні в межах національної інформаційно-просвітницької кампанії «Розірви коло», що втілюється за підтримки уряду Великої Британії.


Я любила жартувати, що він міг би бути олімпійським чемпіоном з метання. На жаль, не лише дисків. Але вдома було не до сміху. Взагалі було ні до чого. Треба було вижити. Треба було виростити дітей, бути “хорошою” родиною. За будь-яких умов. 

А так хотілось кричати. Але тоді було не можна. Але ж люди терпіли і гірше. Та й чи хтось почув би? 

Але, але, але…

Те, що відбувалося — це не твоя слабкість. Ти зможеш піти далі.

Розірви коло — не залишай домашньому насильству жодних але!


Він був таким розумним і дорослим. Любив все вирішувати за мене, позбавляти проблем. Здається, він знав все та завжди піклувався про мене. Принаймні так я тоді думала. 

Та потім йому не сподобалась моя робота, він вимагав узгодження зустрічей з друзями, контролював усі витрати, обирав усі мої речі. Він просто контролював наш сімейний бюджет? Чи радше контролював мене? 

Я б хотіла робити щось своє, довчитись, але ж ми так гарно жили. Але він турбується про мене. Але без нього я залишусь ні з чим. 

Але, але, але…

Ти маєш сили зупинити це та піти іншим шляхом. Власним.

Розірви коло — не залишай економічному насильству жодних але!


Я заплющую очі — і ось я вже не тут. Я птаха, що кружляє десь високо в небі. Я птаха, що не відчуває ні болю, ні страху. Мене як мене — нема. Є лише моє тіло, що чує вибухи, відчуває холод, страх, що відчуває все. Але я не там. 

Без дому, без тепла, без свободи. Тепер ще і без тіла. Та все ще з надією. Тоді я думала, чи це все, на що я заслуговую? Ні, це сталось не зі мною. Але без цього я вже буду не я…

Але, але, але…

Ти здатна подолати свій страх та зупинити це.

Розірви коло — не залишай сексуальному насильству жодних але!

Схожі відеокампанії

Перейти до вмісту